Fani Lecha Poznań
Jakie rodzaje afrodyzjaków polecacie? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Uczucia i miłość + cała reszta (/dzial-uczucia-i-milosc-cala-reszta)
+--- Wątek: Jakie rodzaje afrodyzjaków polecacie? (/w-jakie-rodzaje-afrodyzjakow-polecacie)



Jakie rodzaje afrodyzjaków polecacie? - Sweetchild - 09-13-2017 10:58 AM

Chciałbym sprawić mojej małżonce jakiś fajny afrodyzjak na zbliżające się urodziny, bo nasze życie seksualne utkwiło w ostatnim czasie w martwym punkcie. Coś spadł u nas popęd, któy chyba został przerzucony na pęd ku karierze. Chccemy wrócić do starych czasów i do tego jest mi potrzebny afrodyzjak. Jakie rodzje polecacie?


Jakie rodzaje afrodyzjaków polecacie? - Soldat - 09-13-2017 01:27 PM

O swoje trzeba walczyć Smile)) Co się tyczy afrodyzjaków to ja oczywiście od lat jestem wierny tym określanym jako hiszpańska mucha. Super sprawa, tym bardziej, że to bardzo skoncentrowana mieszanina naturalnych skłądników. Efekty są znakomite, jeśli oczywiście dołączymy do tego odpowiedną atmosferę.


Jakie rodzaje afrodyzjaków polecacie? - Faithful31 - 09-13-2017 02:07 PM

Na naszym rynku jest cała masa różnych odmian afrodyzjaków, które działają z różną intensywnością. Trzeba po prostu trafić na taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.


Jakie rodzaje afrodyzjaków polecacie? - Sweetchild - 09-13-2017 03:40 PM

No właśnie na początku chodzi o to, żeby to życie seksualne ruszyć z miejsca. Sposób nie gra roli, ma to się po prostu zacząć Smile))


Jakie rodzaje afrodyzjaków polecacie? - potencjalna_krolowa - 09-13-2017 04:46 PM

No to musisz stworzyć do tego odpowiedni nastrój i do tego jeszcze afrodyzjaki. Mój facet tak właśnie robił. Oprócz afrodyzjaków poszedł też o krok dalej, bo podstarał się o środek,który opóźnia wytrysk, a to daje mi kolejny powód do tego, żeby do łóżka nie chodzić tylko spać.


Jakie rodzaje afrodyzjaków polecacie? - Lucjana - 09-13-2017 06:54 PM

Te środki dzisiaj są bardzo skuteczne...


Jakie rodzaje afrodyzjaków polecacie? - sokolnik - 09-13-2017 07:04 PM

Bardz skuteczne i wcale nie są drogie. Te na opóźnienie wytrysku to hit sprzedaży.