Fani Lecha Poznań
Jaką markę kosmetyków dla dzieci wybieracie? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/dzial-rozmowy-na-kazdy-temat)
+--- Wątek: Jaką markę kosmetyków dla dzieci wybieracie? (/w-jaka-marke-kosmetykow-dla-dzieci-wybieracie)



Jaką markę kosmetyków dla dzieci wybieracie? - blogerka - 12-01-2016 08:45 PM

Macie jakieś ulubione kosmetyki dla dzieci? Na produkty jakiej marki najczęsciej stawiacie?


Jaką markę kosmetyków dla dzieci wybieracie? - burning-heart - 12-01-2016 11:15 PM

pewnie nie powiem nic nowego, ale dla mnie numerem jeden jest Nivea


Jaką markę kosmetyków dla dzieci wybieracie? - labamba - 12-02-2016 01:12 AM

a ja szukam jego dobrego kremu na bazie nagietka, możecie coś polecic?


Jaką markę kosmetyków dla dzieci wybieracie? - burning-heart - 12-02-2016 03:34 AM

Poszukaj na tej stronie https://www.aptekagemini.pl/group/nivea-baby. Masz tam całą kolekcję kosmetyków Nivea Baby, przy każdym kremie, oliwce, szamponie czy mydełku jest opis produktu wraz z podanym jego składem. Na pewno znajdziesz krem, którego bazą jest wyciąg z nagietka. Osobiście też lubię kremy z nagietkiem, ładnie pachną i dobrze nawilżają skórę dziecka.


Jaką markę kosmetyków dla dzieci wybieracie? - labamba - 12-02-2016 05:09 AM

dzięki, a czy te opisy kosmetyków, które przygotowała aptekagemini.pl są na pewno wiarygodne? Wiesz mam różne doświadczenia z aptekami inter4entowymi i nie chę kolejny raz popełnić błędu.


Jaką markę kosmetyków dla dzieci wybieracie? - burning-heart - 12-02-2016 06:19 AM

z tego co wiem, to apteka Gemini te opisy przygotowuje w oparciu o ulotki dołączone do każdego z kosmetyków czy innych preparatów, jakie znajdują się w jej ofercie, także jeśli nie było błędu przy ich przepisywaniu to powinny być wiarygodne, w razie czego, zanim cos zamówisz zawsze możesz wcześniej zadzwonić


Jaką markę kosmetyków dla dzieci wybieracie? - CollinS - 12-02-2016 07:10 AM

Piszecie to o aptekach, więc może się podłącze. Może któras z was wie, jaka jest optymalna dawka preparatu biovital pamięć. Moja mama wyrzuciła opakowanie, a powinna brac coś na pamiec, bo coraz częściej zapomina rożne rzeczy, tak jak własnie z dawkowaniem tego preparatu. Wiem, ze to suplement, ale ile powinna tego brac dziennie zeby to dało jakis efekt.


Jaką markę kosmetyków dla dzieci wybieracie? - burning-heart - 12-02-2016 09:00 AM

Poszukaj tego preparatu w jakieś aptece internetowej i tam powinna być dołączony jego opis, powinno też być zalecane dawkowanie.