Fani Lecha Poznań
Czy zna się ktoś na systemach przeciwpożarowych? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Sprawy dnia codziennego (/dzial-sprawy-dnia-codziennego)
+--- Wątek: Czy zna się ktoś na systemach przeciwpożarowych? (/w-czy-zna-sie-ktos-na-systemach-przeciwpozarowych)Czy zna się ktoś na systemach przeciwpożarowych? - blogerka - 06-26-2017 12:13 PM

Witajcie! Ostatnio udało mi się wykupić przestrzeń pod swój zakład kosmetyczny. Jako, że strasznie się cieszyłam, że w końcu mogę iść „na swoje” to zorganizowałam dla przyjaciół i bliskich rodzaj parapetówki. Był tam mój znajomy, który jest specjalistą od BHP i zwrócił mi uwagę, że powinnam zadbać o lepsze środki przeciwpożarowe. Mówił, że nie chodzi o same gaśnice, ale także i węże, oddymiacze i tym podobne. On nie zna się na tym aż tak dobrze, a ja to już w ogóle, dlatego szukam kogoś, kto się na tym trochę zna. Jest ktoś taki wśród Was? Smile


Czy zna się ktoś na systemach przeciwpożarowych? - Sweetchild - 06-26-2017 01:06 PM

To jak? Spec od bezpieczeństwa i higieny pracy wytyka Ci błędy, ale już nie mówi, jak je na prawić?


Czy zna się ktoś na systemach przeciwpożarowych? - blogerka - 06-26-2017 02:10 PM

W zasadzie, to powiedział, tylko, że on nie siedzi na tyle w tej branży, tylko zajmuje się ogólnie nauczaniem o BHP i inspekcjami. Nikt go nie uczył zakładania węży strażackich, myslę.


Czy zna się ktoś na systemach przeciwpożarowych? - Sweetchild - 06-26-2017 04:36 PM

To lipa Tongue To jak większość ludzi w necie, coś skrytykuję, ale nie powiem, co w zamian.


Czy zna się ktoś na systemach przeciwpożarowych? - potencjalna_krolowa - 06-26-2017 05:16 PM

Rany… ale kolega oporny… No ale nie ważne. Wiesz co dziewczyno? Jest jedna dobra firma, która zajmuje się zabezpieczeniami przeciwpożarowymi. Wiem, bo ostatnio mój nażeczony musiał o nie zadbać w swoim warsztacie. Wygrzebał taką oto stronę http://apelp.pl/. Kontakt był bardzo dobry, bardzo szybko zareagowali i dokonali wpierw inspekcji warunków. Wytknęli mu przy tym szereg błędów, z których nawet sobie nie zdawał sprawy, a potem razem dobrali optymalne rozwiązanie dla niego.


Czy zna się ktoś na systemach przeciwpożarowych? - blogerka - 06-26-2017 06:30 PM

Świetnie! A jakie usługi tak konkretnie oferują?


Czy zna się ktoś na systemach przeciwpożarowych? - potencjalna_krolowa - 06-26-2017 06:56 PM

Tak konkretnie to raz, że sprawdzą ci stan obecnego systemu przeciwpożarowego i wtredy wydadzą ci fachową opinię. Mogą ci też wykonać projekt nowego systemu, a później dostarczyć i zamontować całość. Co prawda, z tego co nam pan mówił z tej firmy, tworzenie takiego systemu lepiej już uwzględniać na etapie samej budowy, ale wiadomo… nie zawsze tak się da. Ale tu nie ma i tak przeszkód. Najlepiej to wejdź na http://apelp.pl/oferta/inzynieria-przeciwpozarowa/ i poczytaj sobie, co piszą w swojej ofercie.