Fani Lecha Poznań
Kto organizuje specjalistyczny kurs wysokościowy? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Kim jesteś? :) (/dzial-kim-jestes)
+--- Wątek: Kto organizuje specjalistyczny kurs wysokościowy? (/w-kto-organizuje-specjalistyczny-kurs-wysokosciowy)Kto organizuje specjalistyczny kurs wysokościowy? - Stefan-praktykant - 06-14-2017 03:00 PM

Witajcie. Orientujecie się, kto w Polsce organizuje specjalistyczny kurs do pracy na wysokości? Chciałbym odbyć taki kurs, żebym mógł pracować w dostępie budowlanym.


Kto organizuje specjalistyczny kurs wysokościowy? - Soldat - 06-14-2017 05:07 PM

Godny polecenia i niedrogi kurs wysokościowy ma w swojej ofercie sprawdzona placówka, która o swojej propozycji szkoleń dla osób zainteresowanych pracą na wysokości pisze na stronie https://polskaszkolaalpinizmu.pl/szkolenia-do-prac-na-wysokosci-oraz-okresowe-szkolenie-bhp.html. Oprócz kursu wysokościowego w dostępie budowlanym w tej ofercie znajduje się kurs do pracy na wysokosci w dostępie linowym.


Kto organizuje specjalistyczny kurs wysokościowy? - Undo - 06-14-2017 05:58 PM

Ja również polecam tą ofertę. Skorzystałem z niej już jakiś czas temu i to sprawiło, że szybko dostałem pracę w dobrej firmie budowlanej. Kurs odbył się na specjalnie przystosowanym obiekcie w Chorzowie i bardzo mi pomógł, bo z tego czego się tam nauczyłem, korzystam teraz na co dzień w swojej pracy.


Kto organizuje specjalistyczny kurs wysokościowy? - Stefan-praktykant - 06-14-2017 08:12 PM

Dziękuję za odpowiedzi. Ja chyba również zdecyduje się zapisac na polecany przez was kurs wysokościowy. Licze, że gdy go skończę szybko dostanę pracę przy robotach na wysokości.