Fani Lecha Poznań
Szukam firmy wykonującej usługi brukarskie z Poznania. - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Pracujemy! (/dzial-pracujemy)
+--- Wątek: Szukam firmy wykonującej usługi brukarskie z Poznania. (/w-szukam-firmy-wykonujacej-uslugi-brukarskie-z-poznania)



Szukam firmy wykonującej usługi brukarskie z Poznania. - labamba - 06-09-2017 04:08 AM

Potrzebuje namiarów na dobra firme brukarska. Chce wybrukowac teren wokół mojego domu. Chodzi o zrobienie podjazdu z podswietleniem, wybrukowanie chodnika prowadzacego do domu i fragmentów terenu w ogrodzie. W ogrodzie tez chciałbym zrobic od razu podświetlenie sciezki, ktora tez na nowo trzeba by bylo wybrukowac


Szukam firmy wykonującej usługi brukarskie z Poznania. - WithHat - 06-09-2017 05:24 AM

Podzwoń po firmach budowlanych. Większoś z nich napewno chetnie podejmie się realizacji tego typu usługi.


Szukam firmy wykonującej usługi brukarskie z Poznania. - Sweetchild - 06-09-2017 05:35 AM

śmieszne, że niektórym się wydaje, że firma brukarska to firma budowlana. To sa dwie zupełnie różne branże!


Szukam firmy wykonującej usługi brukarskie z Poznania. - Soldat - 06-09-2017 07:48 AM

Sprawdzała Pani firmę Bin-Bruk z Kostrzyna Wielkopolskiego? To firma, która specjalizuje się w układaniu kostki brukowej, wykonywaniu podjazdów, instalacji oświetlenia najazdowego na podjazdach, wykonaniu systemów odwadniających pod brukowanymi powierzchniami, wykonywania fragmentów ogrodzeń, wyrównywaniem terenu itp.


Szukam firmy wykonującej usługi brukarskie z Poznania. - WithHat - 06-09-2017 10:29 AM

dla mnie nie ma wielkiej różnicy pomiedzy firma budowlana i brukarska


Szukam firmy wykonującej usługi brukarskie z Poznania. - labamba - 06-09-2017 01:12 PM

Dobra skonczcie te wasze spory, bo to nie ma rzadnego sensu. Za wskazanie firmy dziękuje. Może od razu orientujesz się w cenach? Ile mogloby kosztowac wykonanie podjazdu i innych prac brukarskich wokoł domu?


Szukam firmy wykonującej usługi brukarskie z Poznania. - Soldat - 06-09-2017 03:49 PM

To zależy od ilości terenu, który chcesz wybrukować i rodzaju materiału, który wybierzesz. Cena zawsze ustalana jest indywidualnie, bo zakres prac przy każdej inwestycji jest nico inny i trudno o jakies ogolne cenniki. Myślę, że cena na usługi brukarskie w Poznaniu i innych większych miastach Polski jest podobna. Mogę pomóc tylko w ten sposób, że podam ci adres serwisu internetowego tej firmy http://www.bin-bruk.pl/. Tam jest dokładnie opisane, jaki rodzaj usług świadczą, jest galeria zdjęć z niektórych inwestycji przez nich zrealizowanych, no i zakładka z danymi kontaktowymi.


Szukam firmy wykonującej usługi brukarskie z Poznania. - Poduszka - 06-09-2017 06:41 PM

weź paru chłopaków z budowy i ci to zrobią za połowe ceny


Szukam firmy wykonującej usługi brukarskie z Poznania. - labamba - 06-09-2017 07:09 PM

Wole firme, która da mi gwarancje na jakos wykonania podjazdu. A tak pozatym to dzieki za linka, napewno skorzystam Smile