Fani Lecha Poznań
Zagraniczne oferty pracy w Holandii i innych krajach – gdzie ich szukać? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/dzial-rozmowy-na-kazdy-temat)
+--- Wątek: Zagraniczne oferty pracy w Holandii i innych krajach – gdzie ich szukać? (/w-zagraniczne-oferty-pracy-w-holandii-i-innych-krajach-%E2%80%93-gdzie-ich-szukac)



Zagraniczne oferty pracy w Holandii i innych krajach – gdzie ich szukać? - WithHat - 06-02-2017 10:33 AM

Czy zna ktoś z Was jakąś poważną agnecje zatrudnienia, któa oferuje dobrą pracę w Holandii lub innych krajach ościennych. Szukałem na własną rękę i nie jest tak łątwo znaleźć zatrudnienie u Holendra jeśli nie ma się odpowiednich znajomości...


Zagraniczne oferty pracy w Holandii i innych krajach – gdzie ich szukać? - Sweetchild - 06-02-2017 01:10 PM

To niestety ma swoje przełożenie i na rynek pracy. Czasami jak nie posmarujesz to nie pojedziesz Smile))


Zagraniczne oferty pracy w Holandii i innych krajach – gdzie ich szukać? - labamba - 06-02-2017 03:36 PM

Ale co Ty opowiadasz, przecież dobra agencja pracy zagranicznej nie bierze żadnych pieniędzy za takie pośrednictwo, bo płacą jej po prostu pracodawcy w zamian za to, że ma odpowiedni potencjał pracownicy. Zobacz sobie do agencji Marvel, która działa na naszym rynkiu od bardzo dawna i od bardzo dawna oferuje prace w różnych branżach...


Zagraniczne oferty pracy w Holandii i innych krajach – gdzie ich szukać? - WithHat - 06-02-2017 05:43 PM

No znałem wcześniej...


Zagraniczne oferty pracy w Holandii i innych krajach – gdzie ich szukać? - Soldat - 06-02-2017 06:20 PM

Warto z nich korzystać. Zobacz tutaj marvelpc.pl/ ile mają do zaoferowania na rynku pracy i to nie tylko w Holandii. Generalnie samodzielnie to nie musisz niczego załatwiąć, byleby Twoje umiejętności potwierdziły się w trakcie już pracy. Warto sprawdzać na biężąco oferty pracy za granicą Holandia ma ich bardzo dużo.


Zagraniczne oferty pracy w Holandii i innych krajach – gdzie ich szukać? - burning-heart - 06-02-2017 07:45 PM

Właśnie wróciłam do kraju bo mam urlop w mojej przetwórni...Pracę mam załatwioną przez wspomnianą agencję i nie było z tym żadnych problem. Formalności załatwiliśmy bardzo szybko, a pieniążki regularnie wpływają na konto i tyle Smile))