Fani Lecha Poznań
Szukam firmy zajmującej się toczeniem we Wrocławiu - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Sprawy dnia codziennego (/dzial-sprawy-dnia-codziennego)
+--- Wątek: Szukam firmy zajmującej się toczeniem we Wrocławiu (/w-szukam-firmy-zajmujacej-sie-toczeniem-we-wroclawiu)



Szukam firmy zajmującej się toczeniem we Wrocławiu - Sweetchild - 05-30-2017 02:21 PM

Cześć! Szukam firmy zajmującej się toczeniem. W grę wchodzi Wrocław góra okolice. Potrzeba mi trochę tulei do zrobienia… Ktoś coś ma namiary na jakiegos specjaliste?


Szukam firmy zajmującej się toczeniem we Wrocławiu - Soldat - 05-30-2017 03:55 PM

Rury to można spokojnie podciągnąc pod obróbkę skrawaniem na maszynach cnc a teraz sa bardzo popularne.


Szukam firmy zajmującej się toczeniem we Wrocławiu - CollinS - 05-30-2017 04:30 PM

No to fakt sporo jest firm zajmujących się toczeniem i można spokojnie jakas wybrac z Wrocławia czy nawet okolic. Przy rurach które maja być dokładne to jednak maszyny CNC to koniecznosc bo często wszystko rozbija się o te milimetry które nie sa widoczne gołym okiem. A jak nie będą dobrze dopasowane.


Szukam firmy zajmującej się toczeniem we Wrocławiu - kaspertheghost - 05-30-2017 06:44 PM

Wiadomo ze czasem przydaje się toczenie Wrocław to jednak jest takie miasto gdzie sporo jest firm zajmujących się własnie czyms takim. Dobry zakład tokarski toczy w tysiacach. Ale wiadomo ze rury to czasami można wytoczyc tylko pojedynczo. Ale to zwykle jak trzeba cos do naprawy. Zajrzyj tutaj https://sitkowscy.pl/oferta/toczenie/ i zobacz wiecej info o firmie z ktorej ja kilka miesięcy temu korzystałem. Przyznaje, ze byłem zadowolony. Ale lepiej sprawdz sam czy ci to odpowiada.


Szukam firmy zajmującej się toczeniem we Wrocławiu - Stefan-praktykant - 05-30-2017 08:12 PM

co do obróbki skrawaniem metali to nie ma dzis z tym większego problemu. Bo maszyny nawet najtańsze robia się coraz bardziej dokładne i bez jakiegos większego zachodu można sobie ogarnąć osobe która zna się na profesjonalnym toczeniu rur np.


Szukam firmy zajmującej się toczeniem we Wrocławiu - CollinS - 05-30-2017 08:36 PM

Ta firma z ktorej ja korzystałem sitkowscy.pl jest naprawde profesjonalna. Jak mój kumpel szukal firmy która mu by dorobila tuleje do koparki to tez mu ja polecalem. Tylko jednak prawda jest taka ze wszyscy teraz raptem znaja się na maszynach CNC a tak jednak nie jest koniecznie bo tutaj trzeba mieć pojecie i doświadczenie. Bo inaczej to się robi na odwal i wychodza metalowe buble.


Szukam firmy zajmującej się toczeniem we Wrocławiu - Stefan-praktykant - 05-30-2017 09:12 PM

Mi jak potrzeba było zabezpieczeń segier na wałkach to wtedy tez sam szukalem podobnej firmy no i robili mi rowki pod segiery.