Fani Lecha Poznań
Eleganckie obrączki ślubne z diamentami – rzetelny sprzedawca? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Uczucia i miłość + cała reszta (/dzial-uczucia-i-milosc-cala-reszta)
+--- Wątek: Eleganckie obrączki ślubne z diamentami – rzetelny sprzedawca? (/w-eleganckie-obraczki-slubne-z-diamentami-%E2%80%93-rzetelny-sprzedawca)Eleganckie obrączki ślubne z diamentami – rzetelny sprzedawca? - labamba - 05-02-2017 03:21 PM

Witajcie wszyscy. Szukam obrączek tak jak w temacie. Moja znajoma bierze niedługo ślub a że czekała na to całe życie to chce mieć taki jak z bajki. Załatwiam dla niej temat tych obrączek więc będę niezmiernie wdzięczna jeżeli polecicie mi coś sprawdzonego.


Eleganckie obrączki ślubne z diamentami – rzetelny sprzedawca? - burning-heart - 05-02-2017 04:15 PM

Domyślam się że taki zakup nie będzie też tani więc może warto by było wybrać się do sklepu stacjonarnego? Jak to wgl jest że takie tematy załatwiają znajomi?


Eleganckie obrączki ślubne z diamentami – rzetelny sprzedawca? - sokolnik - 05-02-2017 04:44 PM

Jakiś czas temu moja siostra sobie wymarzyła coś podobnego i ja kupowałem obrączki ślubne z diamentami na stronie https://goldendreams.pl/Obraczki-z-diamentami-c118. Nie są to tanie rzeczy ale fakt, efekt jest nie z tej ziemi. Co do sklepu to polecam tego producenta, jakość jest dużo lepsza niż polowa marek na rynku.


Eleganckie obrączki ślubne z diamentami – rzetelny sprzedawca? - potencjalna_krolowa - 05-02-2017 06:23 PM

Zamawiałam na tej stronie biżuterię na święta i na prezenty. Szczerze mówiąc to długo szukałam czegoś sprawdzonego i jeżeli chodzi o ten sklep to z czystym sumieniem mogę polecić.


Eleganckie obrączki ślubne z diamentami – rzetelny sprzedawca? - labamba - 05-02-2017 08:26 PM

Akurat znalazłam też kilka sklepów internetowych więc jak ktoś będzie potrzebował to mogę wysłać na pw. Zaraz jeszcze zerknę na to co mi tutaj podaliście, może wzory będą bardziej w moim guście Wink


Eleganckie obrączki ślubne z diamentami – rzetelny sprzedawca? - CollinS - 05-02-2017 08:49 PM

Wydaje mi się, że jednak najfajniejsza oferta jest w tym sklepie, co podeslal ją kolega wyżej. Tak jak ogladam to nigdzie lepszej znaleźc nie mogę, a też bardzo stylowe są te obraczki.