Fani Lecha Poznań
Polecana firma do administrowania nieruchomościami Warszawa - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Nasze mieszkanie (/dzial-nasze-mieszkanie)
+--- Wątek: Polecana firma do administrowania nieruchomościami Warszawa (/w-polecana-firma-do-administrowania-nieruchomosciami-warszawa)



Polecana firma do administrowania nieruchomościami Warszawa - Soldat - 04-28-2017 07:52 AM

Od dłuższego czasu rozglądam się za dobrą firmą świadczącą usługi administrowania nieruchomościami w Warszawie ale niestety nic nie wzbudziło mojego zaufania. Chcę znaleźć prawdziwie rzetelną i profesjonalną firmę bo chcę żeby lokale których się dorobiłem były w dobrych rękach. Niestety mam coraz mniej czasu na takie zajecia. Jestem w stanie zapłacić wiecej byleby znaleźć kogoś sprawdzonego kto mnie nie zawiedzie.


Polecana firma do administrowania nieruchomościami Warszawa - blogerka - 04-28-2017 09:51 AM

Wiem o co ci chodzi bo też miałam dylemat komu powierzyć administrowanie nieruchomością Warszawa to niby wielkie miasto a jak się czegoś szuka albo coś trzeba załatwić to nigdy nie mozna niczego znaleźć. Na szczescie znajomy polecił mi http://piterson.pl/ . Firma działa na rynku już wiele lat, w zarządzaniu ma bardzo dużo róznych nieruchomości, od lokali i powierzchni biurowych po wspólnoty mieszkaniowe więc rozmawiamy o fachowcach z prawdziwego zdarzenia. W kazdym razie ja nie mogepowiedzieczlegoslowa, pozdrawiam serdecznie.


Polecana firma do administrowania nieruchomościami Warszawa - kaspertheghost - 04-28-2017 11:45 AM

Wytłumaczy mi ktos skąd ten bum na firmy zarzadzajace budynkami? Dlaczego nie zabrać sie za to samemu albo nie zlecić komuś z rodziny?


Polecana firma do administrowania nieruchomościami Warszawa - blogerka - 04-28-2017 01:01 PM

A komu z rodziny bedziesiechcialo w to bawić? Nawet za opłatą? Wszyscy są dziś tak zarobieni że naprawdę mało jest czasu na własne pasje i rodzine a co dopiero zarządzanie budynkami. Dodatkowo jakoś nie czuję tego klimatu i wolę żeby robił to ktoś kto ma doświadczenie. Tym bardziej że ceny są niskie i można spokojnie sobie na to pozwolić w imię świętego spokoju.


Polecana firma do administrowania nieruchomościami Warszawa - Soldat - 04-28-2017 01:46 PM

Właśnie o to chodzi, jestem już na pewnym etapie, czuję się trochę wyeksploatowany i nie mam na to sił ani czasu. Organizuję sobie za to inne zajęcia które dają mi trochę rozrywki, trochę wytchnienia..


Polecana firma do administrowania nieruchomościami Warszawa - kaspertheghost - 04-28-2017 03:09 PM

Jasne, to też jest potrzebne, ale czy z lokalami jest naprawdę tak dużo biegania? Jak wynajmowałem mieszkania to robiłem przelew na konto i po sprawie. Nigdy glowy nikomu nie zawracałem.


Polecana firma do administrowania nieruchomościami Warszawa - blogerka - 04-28-2017 04:12 PM

Nie mierz wszystkich swoją miarą, zdziwiłbyś się ile z lokalami jest zachodu.