Fani Lecha Poznań
Jakie są Wasze opinie o tytanowych obrączkach? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/dzial-rozmowy-na-kazdy-temat)
+--- Wątek: Jakie są Wasze opinie o tytanowych obrączkach? (/w-jakie-sa-wasze-opinie-o-tytanowych-obraczkach)



Jakie są Wasze opinie o tytanowych obrączkach? - irrrene - 04-27-2017 07:39 AM

Jestem bardzo ciekawa Waszego zdania na temat tytanowych obrączek. Mój partner zaproponował je jako obrączki ślubne zamiast tradycyjnych złotych i wciąż się waham. Co Wy o nich myslicie?


Jakie są Wasze opinie o tytanowych obrączkach? - potencjalna_krolowa - 04-27-2017 09:23 AM

Dla mnie kochanego złotka nigdy za wiele Smile


Jakie są Wasze opinie o tytanowych obrączkach? - Stefan-praktykant - 04-27-2017 10:12 AM

Ja z kolei uważam, że to bardzo fajna alternatywa dla złota. Raz, że tytanowe obrączki są dużo tańsze, dwa, da się je zrobić bardzo stylowo, już nie wspomnę o tym, że mogą być wyjatkowe jeszcze pod względem koloru.


Jakie są Wasze opinie o tytanowych obrączkach? - Undo - 04-27-2017 12:10 PM

Też myślę, że obrączki z tytanu są ciekawe, przede wszystkim dlatego, że są o wiele wytrzymalsze od złota.


Jakie są Wasze opinie o tytanowych obrączkach? - irrrene - 04-27-2017 01:11 PM

Jak to?


Jakie są Wasze opinie o tytanowych obrączkach? - Undo - 04-27-2017 03:32 PM

Złoto, żeby być twardsze musi być niższej próby, czyli de facto obrączka musi zawierać mniejszą zawartość czystego złota, stąd często próby 585 (999 to najwyższa próba, wtedy złoto jest bardzo plastyczne). A tu dostajesz piękną, przy tym lekką tytanową obrączkę. Jak chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach i wadach takiej biżuterii to więcej dowiesz się tu: https://www.bizuteria-tytanowa.pl/blogs/obraczki-tytanowe-blog/obraczki-tytanowe-za-i-przeciw/. Ja jednak widzę, że jest coraz więcej pozytywnych opinii o tytanowych obrączkach ze względu właśnie na niską wagę i dużą wytrzymałość.


Jakie są Wasze opinie o tytanowych obrączkach? - irrrene - 04-27-2017 06:05 PM

Kurczę, dzięki za ten link, bo rzeczywiście sporo wyjaśnia. Widzę, że w tym sklepie oferują w razie czego wymianę takiej biżuterii, jeśli rozmiar.


Jakie są Wasze opinie o tytanowych obrączkach? - Undo - 04-27-2017 06:27 PM

Tak i wymiana będzie za free, co z kolei też jest myślę fajną opcją. Wink