Fani Lecha Poznań
Gdzie zamawialiście parapety granitowe w Poznaniu? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Sprawy dnia codziennego (/dzial-sprawy-dnia-codziennego)
+--- Wątek: Gdzie zamawialiście parapety granitowe w Poznaniu? (/w-gdzie-zamawialiscie-parapety-granitowe-w-poznaniu)Gdzie zamawialiście parapety granitowe w Poznaniu? - Stefan-praktykant - 03-01-2017 06:23 AM

Remont w sumie dobiega konca i chciałbym teraz położyć jakieś ciekawe parapety. Gdzie zamawialiście parapety granitowe w Poznaniu? Macie jakies sprawdzone miejsce?


Gdzie zamawialiście parapety granitowe w Poznaniu? - Undo - 03-01-2017 09:02 AM

Granit to jest dobry materiał na ładne parapety : ) można je bardzo dobrze zaaranżować w domu no i nie tylko.


Gdzie zamawialiście parapety granitowe w Poznaniu? - Faithful31 - 03-01-2017 11:15 AM

Poki co mnie nie stac na parapety kamienne ale jak bywam w roznych hotelach to lubie kiedy sa parapety kamienne : ) to jest taki komfort.


Gdzie zamawialiście parapety granitowe w Poznaniu? - potencjalna_krolowa - 03-01-2017 01:12 PM

Wypolerowane parapety kamienne to jest naprawde dobry wybor. Bardzo szybko je się sprząta a dodatkowo to jest naprawde solidny materiał, który nie kruszy i nie niszczy się pod byle powodem.


Gdzie zamawialiście parapety granitowe w Poznaniu? - irrrene - 03-01-2017 02:03 PM

Jeśli chodzi o parapety granitowe w Poznaniu wiele ludzi z nich korzysta. Ja sobie zamawialam parapety marmurowe stąd http://www.poznan.onyxmarmury.pl/blaty-parapety/ ale ta firma wykonuje tez parapety granitowe, wiec jak chcesz to sobie zajrzyj na przykłady realizacji.


Gdzie zamawialiście parapety granitowe w Poznaniu? - blogerka - 03-01-2017 03:22 PM

Nie da się ukryc ale wazna role przy parapetach odgrywa to czy sa dobrane do reszty pomieszczeń. Bo jeśli nie pasuja to niestety ale szkoda wywalac kase na cos co zupełnie nie pasuje.


Gdzie zamawialiście parapety granitowe w Poznaniu? - irrrene - 03-01-2017 05:33 PM

Firma http://www.poznan.onyxmarmury.pl/ o ktorej pisalam oni zajmują się właśnie wykończeniami, wykonują też blaty kuchenne z kamienia czy posadzki. Zobacz i poczytaj jak chcesz. Oni zajmuja się tez elewacją. To zresztą jest dobre wyjscie jak chce się mieć elewacje na lata a nie na rok.


Gdzie zamawialiście parapety granitowe w Poznaniu? - mccartney - 03-01-2017 07:55 PM

Elewacja z kamienia jest ciekawa o tyle o ile nie jest jej za duzo i jest dobrze wkomponowana do reszty. Akurat przy domach to srednio wyglada gdy ktos ma cały dom z płyt kamiennych zrobiony.