Fani Lecha Poznań
Dobry psycholog dla całej rodziny - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: W rodzinie najlepiej (/dzial-w-rodzinie-najlepiej)
+--- Wątek: Dobry psycholog dla całej rodziny (/w-dobry-psycholog-dla-calej-rodziny)



Dobry psycholog dla całej rodziny - labamba - 01-18-2017 03:48 PM

Witam, chciałabym was poprosic o to, abyscie polecicli mi jakiegos dobrego psychologa, do którego mozna udac sie cala rodzina. Kilka miesiecy temu podczas podrozy samochodem cala rodzina (ja, maz i 3 dzieci) mielismy wypadek , w ktorym jeden z synow trafil w ciezkim stanie do szpitala. Niestety dzis jest niepełnosprawny. To byl dla nas bardzo trudny czas i wydaje mi sie, ze powinnismy wszyscy porozmawiac z kims kompetentnym, zwlaszcza mlodni synowie. Czy polecacie kogos zaufanego?


Dobry psycholog dla całej rodziny - burning-heart - 01-18-2017 05:45 PM

Witam. Masz rację, taka rozmowa z psychologiem nie zaszkodzi a na pewno może wam pomoc. Moge Ci polecic bardzo dobrego psychologa „Magnolia Psycholog” w Warszawie, ktory prowadzi rowniez terapie rodzinne. magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/terapia-rodzinna przesyłam link do strony dla ułatwienia Wink Wszystkiego dobrego!


Dobry psycholog dla całej rodziny - potencjalna_krolowa - 01-18-2017 07:07 PM

Szukajac psychologa trafilam na to forum...A czy psycholog, o ktorym wyzej mowa leczy również nerwicę?


Dobry psycholog dla całej rodziny - burning-heart - 01-18-2017 08:39 PM

Tak, tak. Na pewno leczy poniewaz na stronie gabinetu jest zakładka : magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/leczenie-nerwicy, z ktorej wynika, ze ta pani psycholog pomaga rowniez osobom z nerwicą. Pani psycholog z duzym doswiadczeniem zawodowym, godna polecenia


Dobry psycholog dla całej rodziny - labamba - 01-18-2017 09:18 PM

Bardzo serdecznie dziekuje za informację!