Fani Lecha Poznań
Funkcjonalność internetowego narzędzia do tworzenia dokumentacji podatkowych - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Pracujemy! (/dzial-pracujemy)
+--- Wątek: Funkcjonalność internetowego narzędzia do tworzenia dokumentacji podatkowych (/w-funkcjonalnosc-internetowego-narzedzia-do-tworzenia-dokumentacji-podatkowych)Funkcjonalność internetowego narzędzia do tworzenia dokumentacji podatkowych - labamba - 01-03-2017 02:28 PM

Cześć wszystkim. W związku z obowiązkiem jaki na mnie spoczywa, a mianowicie stworzenia dokumentacji cen transferowych zastanawiam się nad sposobem jego wykonania. Osobiście nie za bardzo znam się na tworzeniu tego typu dokumentów, jednakże słyszałam o programie dostępnym on-line, w którym z łatwością coś takiego można zrobić. Czy ktoś z Was już miał okazję z niego korzystać i chciałby się podzielić wrażeniami?


Funkcjonalność internetowego narzędzia do tworzenia dokumentacji podatkowych - Condon - 01-03-2017 02:38 PM

Witaj! Korzystałem z tej aplikacji i szczerze przyznaje, że jest rewelacyjna. Bardzo się cieszę, że ktoś coś takiego stworzył, ponieważ bardzo ułatwia życie osobom nie znającym się na tworzeniu tego rodzaju dokumentów. Całość jest bardzo przejrzysta, więc bez problemu połapiesz się o co chodzi. Fajne jest to, że wszystko znajduje się w jednym miejscu, dzięki czemu możesz dowolnie modyfikować dokumentny i nimi zarządzać.


Funkcjonalność internetowego narzędzia do tworzenia dokumentacji podatkowych - Sweetchild - 01-03-2017 03:33 PM

Witam, program posiada gotowe wzory dokumentów, dzięki czemu z łatwością można je stworzyć, bez konieczności posiadania wielkiej wiedzy na ten temat. W programie dostępne są podpowiedzi, które naprowadzają co jak zrobić i w jaki sposób można modyfikować dokument. Więcej informacji na jego temat znajdziesz tutaj: https://dokumentacjepodatkowe.pl/funkcjonalnosci, gdzie szczegółowo opisali funkcjonalność tej aplikacji.


Funkcjonalność internetowego narzędzia do tworzenia dokumentacji podatkowych - burning-heart - 01-03-2017 05:27 PM

Cześć, korzystałam z tego programu i naprawdę ułatwiło mi to sprawę. Nie musiałam wydawać majątku na wynajęcie specjalnej firmy i też czas tworzenia dokumentów cen transferowych jest bardzo krótki, ponieważ wszystko jest dokładnie i przejrzyście wytłumaczone.


Funkcjonalność internetowego narzędzia do tworzenia dokumentacji podatkowych - irrrene - 01-03-2017 07:35 PM

Witaj, program posiada jeszcze system podpowiedzi i przykładów, więc każdy bez wyjątku może z niego skorzystać.