Fani Lecha Poznań
Opony zimowe Continental, warto? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/dzial-rozmowy-na-kazdy-temat)
+--- Wątek: Opony zimowe Continental, warto? (/w-opony-zimowe-continental-warto)



Opony zimowe Continental, warto? - irrrene - 12-22-2016 05:45 AM

Witam serdecznie. Mam takie pytanie związanie z oponami zimowymi. Wszyscy znajomi mi podpowiadają, żebym zamontowała opony zimowe Continental, bo one się zimą ponoć świetnie sprawdzają i zapewniają przyczepność dobrą nawet na śliskiej nawierzchni. Czy ktoś z Was to może potwierdzić i powiedzieć, jak to wygląda?


Opony zimowe Continental, warto? - Soldat - 12-22-2016 05:59 AM

Jasne, ja to mogę potwierdzić. Też od jakiegoś czasu już korzystam z tych opon i jestem bardzo zadowolony, bo tej pory zawsze wyglądało to naprawdę świetnie. I już tak od jakiegoś czasu korzystam z nich, bo wiem, że warto i zawsze jest o wiele bezpieczniej


Opony zimowe Continental, warto? - Stefan-praktykant - 12-22-2016 07:08 AM

Teraz na rynku jest dostępnych tyle różnych ofert od firm, które się zajmują produkcją opon, że aż człowiek czasami nie wiem, na jakie opony patrzeć. Ale rzeczywiście też jestem zdania, że te Continental się dobrze sprawdzają. I można dosyć wyjść na tym, jak się zamontuje


Opony zimowe Continental, warto? - irrrene - 12-22-2016 09:46 AM

Tak właśnie myślałam, że jak tutaj wejdę, to się spotkam z dobrymi opiniami ludzi, którzy korzystają z tego sprzętu. Fajnie, teraz już mogę je kupować Smile


Opony zimowe Continental, warto? - Stefan-praktykant - 12-22-2016 12:23 PM

A możesz też powiedzieć, gdzie je kupujesz? W sensie, gdzie je upatrzyłaś? Bo ja też chętnie bym sobie je kupił i zamontował, wymienił te, które mam teraz na jakieś inne, lepsze i nowsze


Opony zimowe Continental, warto? - blogerka - 12-22-2016 12:32 PM

Tak, mogę Ci podpowiedzieć. Ja te opony zimowe Continental upatrzyłam sobie na stronie sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-continental-zimowe bo te ceny mi bardzo odpowiadają i naprawdę jestem skłonna kupić. Świetna oferta tych opon


Opony zimowe Continental, warto? - Stefan-praktykant - 12-22-2016 01:02 PM

Racja, oferta jest bardzo zachęcająca do zakupu i tak sobie myślę, że chyba się też zdecyduję na ten zakup, bo jednak opony to jest coś, co w samochodzie zapewnia nie tylko spory komfort jazdy, ale też odpowiedni poziom bezpieczeństwa


Opony zimowe Continental, warto? - blogerka - 12-22-2016 03:29 PM

No właśnie dlatego przed zakupem jakiegoś konkretnego rozwiązania wolałam tutaj zapytać i się upewnić, czy rzeczywiście dobrze robię. Ale się upewniłam i teraz już mam pewność, że to właśnie te opony powinnam kupić


Opony zimowe Continental, warto? - Soldat - 12-22-2016 05:23 PM

Super, że się udało Ci się przekonać do tego, żeby właśnie Continentale kupić. Nie będziesz żałować na pewno, bo to jest świetna okazja do tego, żeby kupić w dobrej cenie dobry sprzęt. A sklepie Opony Kunicki też słyszałem wiele dobrego Smile