Fani Lecha Poznań
Gdzie kupić produkty bez glutenu? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Sprawy dnia codziennego (/dzial-sprawy-dnia-codziennego)
+--- Wątek: Gdzie kupić produkty bez glutenu? (/w-gdzie-kupic-produkty-bez-glutenu)



Gdzie kupić produkty bez glutenu? - sokolnik - 12-13-2016 09:03 AM

Czy może ktoś polecić sklep z produktami, które nie zawierają glutenu. Oczywiście zdaje soebie sprawę, żę ich dość sporo, ale każdy ma tylko po kilka artykułów. A mi zależy na tym, żeby mógł kupować tam cały asrotyment żywieniowy.


Gdzie kupić produkty bez glutenu? - humanL - 12-13-2016 11:59 AM

Już pytam zony...


Gdzie kupić produkty bez glutenu? - sokolnik - 12-13-2016 12:44 PM

I co tam żona?


Gdzie kupić produkty bez glutenu? - humanL - 12-13-2016 02:32 PM

No niestety nie wie nic na ten temat...


Gdzie kupić produkty bez glutenu? - irrrene - 12-13-2016 04:17 PM

Ja Ci kolego pomogę, bo wiedzę, że masz problem Smile)) Jedynym godnym zaufania sklepem jaki znam jest sklep ekologicznie.net.pl, w którym dostaniesz praktycznie wszystko co może być glutenu pozbawione. Zajrzyj tutaj www.ekologicznie.net.pl/pl/c/Zywnosc-bezglutenowa/40 to trafisz bezpośrednio do ich produktówSmile))


Gdzie kupić produkty bez glutenu? - sokolnik - 12-13-2016 05:12 PM

Dzięki...


Gdzie kupić produkty bez glutenu? - irrrene - 12-13-2016 07:47 PM

Nie ma o czym mówić. Po prostu sama jestem uczulona na gluten i wiem jakim problemem dla wielu osób są zakupy produktów, które go nie zawierają. Mi też ktoś pomógł w znalezieniu tego sklepu, więc i ja czuje się w obowiązku pomagać kolejnym osobom. Życzę Ci smaczego, bo można nieźle poszaleć w kuchni z tymi produktami.


Gdzie kupić produkty bez glutenu? - sokolnik - 12-13-2016 09:16 PM

No ja tak patrzę co jest dostępne na półkach sklepowych to myślę, że coś dobrego da się ugotowac.