Fani Lecha Poznań
Gdzie kupić porządne doniczki? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: W wolnej chwili... (/dzial-w-wolnej-chwili)
+--- Wątek: Gdzie kupić porządne doniczki? (/w-gdzie-kupic-porzadne-doniczki)Gdzie kupić porządne doniczki? - potencjalna_krolowa - 12-13-2016 12:50 PM

Witajcie. Zastanawiam się, czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakiś sklep internetowy, gdzie kupić różne osłonki i doniczki? Mam w domu małą hodowlę kwiatów i zaczyna mi brakować miejsca, gdzie je mogę trzymać, więc muszę coś nowego kupić. Dodam, że lubię ładne rzeczy i dużą wagę przywiązuję nawet do wyglądu doniczek.


Gdzie kupić porządne doniczki? - irrrene - 12-13-2016 03:20 PM

Sprawdź sobie na: ladecora.pl/oslonki-i-doniczki/ ja tam zawsze kupowałam, bo mieli duży wybór produktów, więc zawsze znalazłam coś dla siebie. Mają różne kolory i całkiem atrakcyjne ceny, więc jak rzeczywiście masz tych kwiatów dużo, to lepiej zamów sobie od razu więcej. Niektóre rośliny pewnie potrzebują większych doniczek, inne mniejszych. Ja się w sumie na tym nie znam, bo mi zależy, żeby tylko ładnie wyglądały.


Gdzie kupić porządne doniczki? - labamba - 12-13-2016 06:14 PM

Ja też znam firmę: ladecora.pl/ i od dłuższego czasu tyko tam zamawiam. W sklepach tradycyjnych nigdy nie mogę nic znaleźć i poza tym nie chce mi się jeździć i szukać doniczki, skoro tutaj mogę sobie wybrać różne wielkości, kolory i dostarczą mi prosto do domu. Trzeba sobie ułatwiać, jak można moim zdaniem.