Fani Lecha Poznań
Wersalka, sofa czy narożnik, co wybrać? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Nasze mieszkanie (/dzial-nasze-mieszkanie)
+--- Wątek: Wersalka, sofa czy narożnik, co wybrać? (/w-wersalka-sofa-czy-naroznik-co-wybrac)



Wersalka, sofa czy narożnik, co wybrać? - Lucjana - 11-08-2016 12:06 PM

Szukam jakiegoś fajnego, designerskiego narożnika lub sofy do salonu. Możecie polecić coś war-tego uwagi?


Wersalka, sofa czy narożnik, co wybrać? - Sweetchild - 11-08-2016 12:15 PM

Oglądałaś kiedyś meble rozkładane Chesterfield w BlackCat Design? W tym sklepie mają naprawdę bogaty wybór stylowych foteli, sof, kanap, narożników i innych mebli tapicerowanych. Obejrzyj sobie, może coś wpadnie Ci w oko.


Wersalka, sofa czy narożnik, co wybrać? - blogerka - 11-08-2016 02:52 PM

Odniosę się do wczesniejszego postu. Ten sklep prowadzi też sprzedaż materiałów tapicer-skich i ma ich w ofercie naprawde całe mnóstwo. Sprawdz sobie na przykład ten link blackcatdesign.com.pl/c/1627/tkaniny-welniane-tkaniny.html. Także możesz so-bie sama stworzyc designerski mebel, wystarczy tylko kupić jakiś wyjatkowo oryginalny materiał obiciowy.


Wersalka, sofa czy narożnik, co wybrać? - Lucjana - 11-08-2016 03:38 PM

Bardziej interesowałby mnie mebel z funkcją spania, coś typu narożnik, ale te fotele i kanapy, które wymieniłeś są naprawdę fantastyczne.


Wersalka, sofa czy narożnik, co wybrać? - Sweetchild - 11-08-2016 05:03 PM

W tym sklepie znajdziesz też nieduże narożniki do spania, musisz tylko poszukać. Naroż-niki są fajne, bo mozna zagospodarowac wolną przestrzeń w kącie salonu czy pokoju dziecięcego. Mi akurat bardziej podobają się sofy czy eleganckie fotele, ale jak mam akurat osobną sypialnie i nie potrzebuje w mieszkaniu dodatkowych mebli rozkładanych.


Wersalka, sofa czy narożnik, co wybrać? - śliwka - 11-08-2016 07:04 PM

teraz w modzie sa białe meble, więc moze rozejrzyj się za jakaś biała sofą czy wersalką; ogolnie takie meble wyglądają nieziemsko tylko sa troche niepraktyczne