Fani Lecha Poznań
Profesjonalny strój na amatorski trening - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Sprawy dnia codziennego (/dzial-sprawy-dnia-codziennego)
+--- Wątek: Profesjonalny strój na amatorski trening (/w-profesjonalny-stroj-na-amatorski-trening)



Profesjonalny strój na amatorski trening - Poduszka - 10-17-2016 09:45 AM

Idę z duchem czasu i wkręciłam się w amatorskie bieganie. Na początku myślałam, że nie uciągnę z moją kondycją, ale jakoś małymi kroczkami idę do przodu. Teraz czas na kolejny krok. Sport mi się spodobał, to i strój powinnam mieć chyba inny. Jak się sprawdzają te stroje termoaktywne. Podobno to teraz główny składnik stroju każdego biegacza.


Profesjonalny strój na amatorski trening - WithHat - 10-17-2016 11:30 AM

Tak to jest z tym bieganie, że człowiek wciąga się z biegiem Smile czasu. Powoli, powoli udaje się pokonywać kolejne bariery kształtując tym samym swoja osobowość. Warto poświęcić się na początku i dalej idzie już z górki. A stroje termoaktywne to dzisiaj obowiazek i wygoda jednoczesnie.


Profesjonalny strój na amatorski trening - Poduszka - 10-17-2016 12:30 PM

A faktycznie one działają tak jak opisuja to producenci, czy to raczej chwyt marketingowy, który ma nabić sprzedaż?


Profesjonalny strój na amatorski trening - WithHat - 10-17-2016 12:53 PM

Stroje termoaktywne mają jedną wielką zaletę, że ich użytkownik nie będzie się tak pocił jak w normalnej, bawełnianej odmianie. Cała wilgoć jest odprowadzan na zewnątrz, co pozwala biegać całkiwme swobodnie.


Profesjonalny strój na amatorski trening - śliwka - 10-17-2016 01:24 PM

Ja kupuję koszulki termoaktywne zawsze tutaj napieszo.pl/212-koszulki-termoaktywne-meskie , kobiece wersje też tam znajdziesz. Za dobrą cenę dostaniesz ciekawe wzory, które można też nosić nacodzień. To po prostu wygodne ciuchy na każdą okazję.


Profesjonalny strój na amatorski trening - potencjalna_krolowa - 10-17-2016 02:01 PM

Faktycznie ten link pokazuje, że jest tam bardzo duży wybór. Sklep jest bardoz dobrze zaopatrzony i oferuje mnóstwo nowości. Też tam kupuje dla całej rodziny stroje. Polecam każdemu amatorowi biegania.


Profesjonalny strój na amatorski trening - śliwka - 10-17-2016 04:16 PM

Ja też zaczynam biegac i mam nadzieję, że mi się to nie znudzi zbyt szybko. Strój kupię sobie od razu, żeby od razu lepsze wyniki były.