Fani Lecha Poznań
Jak znaleźć w Internecie interesującą mnie oponę? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Sprawy dnia codziennego (/dzial-sprawy-dnia-codziennego)
+--- Wątek: Jak znaleźć w Internecie interesującą mnie oponę? (/w-jak-znalezc-w-internecie-interesujaca-mnie-opone)



Jak znaleźć w Internecie interesującą mnie oponę? - Poduszka - 07-14-2016 04:23 AM

Witam, zastanawiam się czy jest coś na kształt wyszukiwarki w której mogłabym wyszukiwać opony do samochodów?


Jak znaleźć w Internecie interesującą mnie oponę? - WithHat - 07-14-2016 04:44 AM

Jeżeli chodzi o tanie opony sklep online jest najlepszą opcją. Zazwyczaj na stronach są gotowe wyszukiwarki w których wpisujesz odpowiednie parametry. A jakich opon potrzebujesz?


Jak znaleźć w Internecie interesującą mnie oponę? - Poduszka - 07-14-2016 07:07 AM

Szukam Dunlop, letnie Vredestein i Continental i goodyear.


Jak znaleźć w Internecie interesującą mnie oponę? - Soldat - 07-14-2016 09:21 AM

Tu znajdziesz opony Dunlop sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Dunlop. Jak widzisz łatwo na nie trafić. Online zawsze wychodzi najtaniej. Możesz na spokojnie porównać ceny i dobrać odpowiedni dla twoich potrzeb model.


Jak znaleźć w Internecie interesującą mnie oponę? - Stefan-praktykant - 07-14-2016 11:10 AM

Tu masz letnie Continental sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Continental-letnie. Fajne ciche i nie wpływają na zużycie paliwa. Oszczędność jazdy jest bardzo pożądana i nic dziwnego, choć paliwo tanieje. Koszty jazdy są dla wszystkich istotne.


Jak znaleźć w Internecie interesującą mnie oponę? - Soldat - 07-14-2016 12:12 PM

Tutaj masz Vredestein sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Vredestein-letnie. Bardzo fajne, ogólnie stawiasz na dobre marki, to dobrze bo gwarantują bezpieczeństwo,


Jak znaleźć w Internecie interesującą mnie oponę? - Stefan-praktykant - 07-14-2016 01:18 PM

Znajdziesz tam też goodyear opony letnie są stosunkowo łatwo dostępne. Nie będziesz miała problemu z dobraniem odpowiedniego rozmiaru. Często jest tak, ze przy zimówkach trzeba się bardziej naszukać.


Jak znaleźć w Internecie interesującą mnie oponę? - kaspertheghost - 07-14-2016 01:58 PM

Jeśli chcesz dobrać opony to najlepiej zajrzyj na Opony-Kunicki. Ten sklep wygrywa wszystkie rankingi. Jest najlepszy zarówno pod względem ceny, jak i obsługi klienta.


Jak znaleźć w Internecie interesującą mnie oponę? - Poduszka - 07-14-2016 04:21 PM

Dzięki.